Profesjonalna fotografia ślubna, dziecięca, okolicznościowa, reklamowa oraz produktowa Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Chorzów, Bytom, Będzin, Tarnowskie Góry, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Tychy, Dąbrowa Górnicza

Idź do spisu treści

Menu główne

Fotografia produktowa

Oferty

Oferty

Klient poświęca zaledwie kilka sekund na obejrzenie zawartości sklepu internetowego lub strony internetowej. W tym czasie zwraca uwagę jedynie na zdjęcia, jeśli któreś go zainteresuje przeznacza kolejne kilka sekund na przeczytanie treści.

Dobre zdjęcie to także profesjonalna wizytówka Twojej firmy. Nic bardziej nie zraża klientów jak słabe technicznie zdjęcia w katalogu producenta czy na stronie internetowej. Nie pozwól by o Twoich dochodach decydował przypadkowy człowiek stawiający pierwsze kroki w fotografiii, powierz to zadanie wyspecjalizowanej firmie zajmującej się fotografią na co dzień.

Pamiętaj dobre zdjęcia produktowe pozwalają na bardzo szczegółowe oglądanie towarów. Gwarantuje to zwiększenie oglądalności Twojej witryny a tym samym wzrost sprzedaży przy jednoczesnym spadku ilości reklamacji i zwrotów. Pamiętaj o tym dobre zdjęcie to większa sprzedaż. Zaufali nam najlepsi
: Jenox Akumulatory, Cukiernie Bończyk, Leszczuk i wielu, wielu innych.

Oferta skierowana do producentów, sprzedawców hurtowych jak i detalicznych, hipermarketów oraz obiektów gastronomicznych, gdzie wymagana jest prezentacja produktów. Wykonane przez nas zdjęcia mogą być wykorzystane w sklepach internetowych, ulotkach, gazetkach promocyjnych lub nawet w druku wielkoformatowym.


Cena usługi:

Ustalana indywidualnie na podstawie informacji od klienta:
- rodzaj produktów
- miejscowość
- ilość produktów / zdjęć

Ilo
ść zdjęć:
W zale
żności od wymagań klienta.

Inne:
Możliwość wykonania zlecenia w miejscu wyznaczonym przez klienta.


Najczęstsze pytania klientów dotyczące fotografii reklamowej:


1. Jak kadrują Państwo pomieszczenia? Czy są to jedynie ogólne zdjęcia czy również fotografujecie detale?
Wykonujemy zdjęcia wg zamwienia klienta. Jeśli istnieje potrzeba pokazania wnętrza ogólnie oraz sfotografowania detali (np. filiżanka, kwiat, logo Państwa firmy itp.) to takie zdjęcia otrzymuje klient.

2. Potrzebuję sfotografować duże maszyny w hali produkcyjnej. Czy jesteście w stanie wykonać takie zdjęcia?
Ze względu na r・żnorodność sprzętu fotograficznego jakim dysponujemy oraz wieloletniego doświadczenia wykonujemy takie zlecenia. Fotografujemy zarwno bardzo małe produkty (biżuteria, akcesoria biurowe, żywność) jak i hale, maszyny przemysłowe, dźwigi czy pojazdy.

3. Ile potrzebują Państwo czasu na wykonanie zdjęć reklamowych produktów?
Jest to uzależnione od rodzaju produktów oraz ich ilości. Średnio przyjmujemy, że dla produktów nie większych niż 30-40 cm przy ilości do 100 sztuk przewidziany czas realizacji zamwienia do 5 dni. Przy podpisaniu umowy o wspólpracy na określony czas, realizacja zamówienia się skraca i może trwać tylko 1 dzień. Traktujemy wówczas takie zlecenia priorytetowo.

4. Jaki jest czas realizacji zdjęć reklamowych wnętrz licząc od wykonania ujęć a kończąc na oddaniu wersji ostatecznej?
Zwykle zamówienie realizujemy w ciągu jednego dnia. Jeśli sesja fotograficzna wnętrza odbywa się w godzinach wieczornych zdjęcia przekazywane są dnia następnego.

5. Jak można Państwu przekazać produkty do sfotografowania?
Dostawa i odbiór produktów z naszego studia leży po stronie klienta. Dla klientów z nami wsp・łpracujących istnieje możliwość transportu produktów przez pracownika firmy Lentus.

6. Potrzebuję wykonać zdjęcia potraw do menu ale sesja fotograficzna musiałaby się odbyć w restauracji. Czy jesteście Państwo w stanie wykonać zlecenie?
Tak, posiadamy przenośne studio fotograficzne do fotografii potraw. Jedynym wymogiem z naszej strony jest posiadanie wolnej przestrzeni aby można było swobodnie pracować.


Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego