Profesjonalna fotografia ślubna, dziecięca, okolicznościowa, reklamowa oraz produktowa Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Chorzów, Bytom, Będzin, Tarnowskie Góry, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Tychy, Dąbrowa Górnicza

Idź do spisu treści

Menu główne

Fotografia weselna

Oferty

Oferta fotograficzna

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, które chce się zachować w pamięci jak najlepiej. Moim zadaniem jest zadbanie o to, aby niepowtarzalny klimat tego szczególnego dnia z początku Waszej nowej drogi życia zapisał się wielkimi zgłoskami w opowieści ilustrowanej zdjęciami, które podbiją Wasze serca. Przeglądając rynek fotografii ślubnej w Polsce zauważamy, że pamiątkę z dnia ślubu można bardzo łatwo zniweczyć… Mając to na względzie moją ofertę kieruję dla osób wymagających, stawiających na jakość samych zdjęć jak również ich oprawę.

U mnie nie ma „pakietów” brązowych, srebrnych, złotych, diamentowych, itp. Moja oferta jest banalnie prosta i przejrzysta. Jest to reportaż ślubny obejmujący pełną relację z Dnia Waszego Ślubu, od przygotowań po oczepiny włącznie. Stawiam na Waszą naturalność, dlatego ograniczam ingerencję w bieg toczących się wydarzeń do minimum. Zatrzymuję w kadrze emocje, które są spontaniczne i prawdziwe. Aby tego dokonać staram się fotografować dyskretnie i być niewidoczny dla Was i Waszych gości.

Reżyserowana sesja ślubna wymaga od fotografa zdecydowanie więcej kreatywności niż w przypadku reportażu. Liczy się przede wszystkim pomysł fotografa oraz inicjatywa i zaangażowanie samej Pary Młodej. Dodatkowo wpływ na całokształt dzieła ma wybór odpowiedniego miejsca, czasu a co za tym idzie warunków oświetleniowych. Przyjęte jest organizowanie sesji w Dniu Ślubu. Jednak prawdziwy plener ślubny najlepiej jest zaplanować w innym dniu. Szczegóły ustalam indywidualnie z każdą parą w zależności od wymagań.

Duże znaczenie dla mnie ma efekt końcowy prac, gdyż cenię sobie m.in trud włożony przez Was w czasie pleneru ślubnego. Dlatego dobre zdjęcia wymagają dobrej oprawy. Album ślubny to forma prezentacji mojego dzieła i nie wchodzi w rachubę oddanie zdjęć w kopercie. Mam do zaoferowanie trzy rodzaje albumów: album tradycyjny z wklejanymi odbitkami na strony przekładane pergaminem, fotoalbum w postaci księgi w której zdjęcia rozmieszczone są wg autorskiego projektu, bądź hybrydę albumu tradycyjnego z fotoalbumem, gdzie w tradycyjne grube karty wklejane są wydrukowane zestawienia fotografii. Wszystko to jest wykonywane przez profesjonalny zakład introligatorski, co jest gwarantem wysokiej jakości i trwałości. Ponadto dostaniecie płytę ze zdjęciami w pełnym formacie, wglądówkami.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego