Profesjonalna fotografia ślubna, dziecięca, okolicznościowa, reklamowa oraz produktowa Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Chorzów, Bytom, Będzin, Tarnowskie Góry, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Tychy, Dąbrowa Górnicza

Idź do spisu treści

Menu główne

Fotografia architektury

Oferty

Oferty

Ofertę kieruję do osób, które wykorzystują fotografie architektury i dla których nie jest obojętna jakość wykonanej dokumentacji fotograficznej. Przez narząd wzroku dociera do nas około 85% informacji a większość z nas jest „wzrokowcami”. Dlatego przekaz wizualny jest stosowany w reklamie i marketingu.

Wielokrotnie zdarza się, że zamieszczane zdjęcia nie oddają rzeczywistości w sposób wiarygodny, a wręcz ją przekłamują, negatywnie wpływając na jej odbiór a tym samym możliwość zainteresowania potencjalnego nabywcy.

Fotogrfując odbieram architekturę przez pryzmat:

potencjalnywgo klienta – wykonuję ujęcia tych elementów, które są istotne,
profesjonalnego fotografa - gdyż posiadam umiejętności i wiedzę a więc wykonuję ujęcie które „przemówią” do klienta.

Pojedynczym zdjęciem można oddać więcej niż całą serią zdjęć robionych amatorsko i bez przygotowania.

Generalizując, wykonanie zdjęcia lub serii zdjęć, jest tylko jedną z wielu czynności, które stanowi ukoronowanie ciągu działań przygotowawczych, na które składają się m.in. sprzątanie pomieszczenia, stylizowanie wnętrza i zadbanie o odpowiednie oświetlenie. Dlatego zrobienie serii zdjęć w jednym pomieszczeniu może trwać wiele godzin.

Czasami zdjęcia wykonywane są etapami – wnętrza można sfotografować praktycznie w każdej chwili, a przy ujęciach z zewnątrz trzeba czekać na odpowiednie warunki oświetleniowe. W wypadku zdjęć przemysłowych niezwykle istotne jest poznanie zasad rządzących procesami produkcji, magazynowania, itp. aby było możliwe wykonanie ujęć, które uwypuklą kluczowe elementy i zalety wnętrza.

Dobra fotografia to gwarancja przyspieszenia procesu sprzedażowego. Dzięki dobrym fotografiom unikniemy zbędnych pytań ze strony przyszłego nabywcy i oszczędzimy czas. Jednocześnie inwestycja w dokumentację fotograficzną jest znikoma w porównaniu do wartości nieruchomości, więc warto by zdjęcia wykonał doświadczony fotograf.

Wykonane fotografie dostarczam w formie plików w najwyższej jakości. Wykonuję wszystkie prace postprodukcjne.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego