Profesjonalna fotografia ślubna, dziecięca, okolicznościowa, reklamowa oraz produktowa Sosnowiec, Katowice, Czeladź, Chorzów, Bytom, Będzin, Tarnowskie Góry, Świętochłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Tychy, Dąbrowa Górnicza

Idź do spisu treści

Menu główne

Moje zasady

Oferty

1. Przyjmuję jedno zlecenie tygodniowo
Nie wykonuję zdjęć na kilku ślubach w jeden weekend. Twierdzę, że by zdjęcia były udane, należy się odpowiednio przygotować i w pełni zaangażować. Nie można tego osiągnąć robiąc zdjęcia na różnych ślubach dzień po dniu lub w tym samym dniu.

2. Pracuję „na wyjściowo”
Ślub to wyjątkowy dzień, więc i stroje powinny być wyjątkowe. Uważam, że moim obowiązkiem jest być ubranym właściwie do okazji. Dżinsy i polo zostawiam innym. Ja zakładam stosowny ubiór do okazji.

3. Posiadam pozwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych
Zdarzają się sytuacje, że fotograf nie ma ukończonego kursu kamerzysty lub fotografa upoważniającego do filmowania lub fotografowania celebracji liturgicznych. Taka osoba może zostać wyproszona z kościoła w trakcie Mszy Św. Ja ten kurs ukończyłem. Dzięki temu zachowuję szacunek dla czynności wykonywanych przez Kapłana poprzez godną postawę, strój, zajmowanie odpowiedniego miejsca oraz dyskretne spełniania swoich zadań.

4. Posiadam profesjonalny sprzęt
Fotografuję aparatami marki Nikon z profesjonalnymi obiektywami F/1,4 do 2.8 w pełnym zakresie ogniskowej od
16 mm do 300 mm, wspieranymi lampami SB800. Jestem wierny marce Nikon od samego początku przygody z fotografią tj od 17 – u lat. Dzięki temu znam doskonale sprzęt, na którym pracuję. Cały sprzęt jest dublowany przez sprzęt "zapasowy".

5. Nie piję alkoholu
Wykonując zdjęcia ślubne, jestem w pracy, a w pracy jest całkowity zakaz spożywania alkoholu.

6. Posiadam własny transport
Jestem w pełni mobilny.

7. Podpisuję umowę
Do każdego zlecenia podpisuję umowę. Nie działam na przysłowiową "gębę".

8. Fotografuję tam gdzie coś się dzieje
Robię zdjęcia, tam gdzie coś się dzieje. Fotografuję zabawę, a nie stoły.

9. Przechowuję kopię zapasową zdjęć
Przechowuję kopię zapasowe zdjęć. W przypadku zagubienia lub zniszczenia przez Klientów można się do mnie zgłosić po kopie. Nie pobieram za to dodatkowych opłat.

10. Nie zabezpieczam płyt
Płyty ze zdjęciami, nie są zabezpieczane przed kopiowaniem a wszystkie zdjęcia na płycie zapisane są w maksymalnej rozdzielczości, dzięki czemu można z nich wywołać zdjęcia formatu A4 lub większe w zależności od potrzeb.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego